Web prezentácia – kategória ubytovanie

LA Chata Dolný Smokovec 

Web prezentácia – kategória ubytovanie pozostáva z :

Domovská stránka webovej prezentácie hotela spojená s ďalšími desiatimi pod-stránkami :

Stránka obsahuje kód s kontaktným formulárom prostredníctvom ktorého môže klient odoslať rezerváciu priamo zo stránky na váš email ,formulár sa nachádza v sekcii kontakt .Sociálne siete boli súčasťou prezentácie pre La Chatu.

Vytvorené sociálne siete nájdete v nasledujúcich odkazoch.

Zhotovené boli aj fotografie, grafické návrhy rôznych propagačných materiálov.

Niečo o hoteli La Chata

Ubytovanie v novootvorenom penzióne La Chata v Dolnom Smokovci je správnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú pokojné a tiché prostredie, kvalitné služby a vysoký štandard v rámci vybavenia izieb, či priestorov penziónu.

LA Chata má k dispozícii 7 luxusne zariadených izieb a tiež ponúka možnosť vychutnať si výborné raňajky formou bufetu. La Chata k dispozícii biliard /možnosť kombinácie so stolným tenisom/, hernú miestnosť s počítačmi a tiež XBOX. La Chata je pripravená aj na menších návštevníkov, pre ktorých je pripravený detský kútik, ktorý ocenia hlavne rodinky s deťmi. V rámci oddychu a relaxácie, penzión La Chata ponúka mini wellness centrum, ktoré pozostáva z dvoch sáun a jaccuzzi, ktoré je umiestnené na vonkajšej terase.

La chata ponúka kvalitné služby i pre firmy alebo skupiny, ktoré radi využijú napríklad školiacu miestnosť či spoločenské priestory. Spoločenské priestory sú príjemne zariadené komfortným a príjemným nábytkom, kde si môžete oddýchnuť pri zapálenom krbe s knihou v rukách, alebo pozeraním LCD televízora. Súčasťou týchto priestorov je aj jedáleň, ktorá je využívaná hlavne počas raňajok. Mladšiu generáciu určite poteší herná miestnosť s počítačmi, miestnosť s billiardom a XBOX ONE ktorý môžu kedykoľvek využívať.

Zobrazenie grafických propagačných materiálov nájdete stlačením tu.

Zobrazenie fotografií nájdete stlačením tu.

Web prezentácia bola zhotovená v roku 2015 je to jeden z prvých projektov firmy eidentity,  s.r.o.