Web prezentácia – kategória ubytovanie

Hotel Tatramonti Poprad

Web prezentácia – kategória ubytovanie – Hotel Tatramonti

Domovská stránka webovej prezentácie hotela spojená s ďalšími desiatimi pod-stránkami :

Stránka obsahuje kód s kontaktným formulárom prostredníctvom ktorého môže klient odoslať rezerváciu priamo zo stránky na váš email ,formulár sa nachádza v sekcii kontakt .Sociálne siete boli súčasťou prezentácie pre hotel Tatramonti.

Vytvorené sociálne siete nájdete v nasledujúcich odkazoch.

Zhotovené boli aj fotografie, grafické návrhy rôznych propagačných materiálov.

Niečo o hoteli Tatramonti

Hotel TATRAMONTI*** je situovaný v príjemnej a pokojnej lokalite atraktívneho podtatranského mesta Poprad. Názov hotela vystihuje najvýznamnejšiu dominantu severného Slovenska – pohorie Vysoké Tatry [Tatra – tatranský, Monti – hory (tal.jazyk)]. Hotel je umiestnený v tichej uličke a disponuje vlastným parkoviskom.

Hotel TATRAMONTI ponúka útulné a vkusné ubytovanie s príjemnou rodinnou atmosférou. Práve toto s kombináciou exkluzívnej polohy zaručuje zaujímavú pohodovú a ideálne strávenú dovolenku. Hotel sa nachádza sa len 100m od historického centra a cca 700m od vyhľadávaného aquaparku AquaCity Poprad. Do malebných Vysokých Tatier je to akoby na skok, len pár minút autom od hotela. V budúcnosti pripravujeme pre hostí bezplatný minibus pre odvoz z hotela priamo do Tatier.

V hoteli TATRAMONTI je hosťom k dispozícii štýlovo zariadený nefajčiarsky café bar, ako aj posedenie pre fajčiarov viac info v časti KAVIAREŇ . Od júna 2015 je v hoteli pre ubytovaných hostí a širokú verejnosť otvorený jediný krytý minigolf na Slovensku (viac info v časti MINIGOLF. Hotel má pre ubytovaných hostí k dispozícii aj spoločenskú miestnosť so stolným tenisom (bez poplatku). V celom hoteli je bezplatné WIFI pripojene.

KONTAKT NA HOTEL TATRAMONTI :

Zobrazenie grafických propagačných materiálov nájdete stlačením tu.

Zobrazenie fotografií nájdete stlačením tu.

Web prezentácia bola zhotovená v roku 2015 je to jeden z prvých projektov firmy eidentity,  s.r.o.