Web prezentácia – kategória služby – Ž&H

Ž&H, s.r.o., Medzinárodný doručovací systém

Web prezentácia – kategória služby – Ž&H pozostáva z :

Domovská stránka webovej prezentácie firmy bola doplnená o ďalších  jedenásť pod-stránok :

Ďalších sedem pod stránok sú možnosti dopravy balíkov ktoré firma poskytuje. Po otvorení konkrétnej dopravy nájdete informácie o doprave balíkov a spôsoboch doručenia.

Stránka obsahuje kód s kontaktným formulárom prostredníctvom ktorého môže klient odoslať rezerváciu priamo zo stránky na váš email ,formulár sa nachádza v sekcii kontakt .Sociálne siete boli súčasťou prezentácie pre Ž&H, s.r.o., medzinárodný doručovací systém

Niečo o firme Ž&H, s.r.o.

Spoločnosť Ž&H bola založená v roku 2008 a stala sa súčasťou siete nezávislých špedičných a zasielateľských subjektov. Vďaka úzkemu prepojeniu so Slovenským doručovacím systémom, s.r.o. ( SDS ) je naša spoločnosť schopná poskytnúť komplexné služby v oblasti medzinárodného a vnútroštátneho zasielateľstva.

Spoločnosť Ž&H s.r.o. bola založená v roku 2008. Súčasní spoluvlastníci boli zakladateľmi prvej národnej československej zasielateľskej spoločnosti Ten Expres, zároveň boli spoločníkmi špedičnej spoločnosti Transforwarding SK so sieťou zahraničných partnerov.

Spoločnosť Ž&H s.r.o. sa stala priamym nástupcom spoločnosti Transforwarding SK pri zachovaní siete partnerov v rámci Európy aj mimo nej.Spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2008 vám zaručuje kvalitné a profesionálne služby týkajúce sa prepravy kusových zásielok po celom svete.Pri uplatňovaní dlhoročných skúseností v oblasti vnútroštátneho a medzinárodného zasielateľstva a špedičnej činnosti úzko spolupracuje so spoločnosťou SDS s.r.o,  a spolu  s partnermi a dopravcami sme vytvorili systémové predpoklady pre komplexnú a kvalitnú vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu kusových zásielok.

Kontakt na firmu :

Ž&H, s.r.o.

 

  •  Ž&H, s.r.o.
  •  Prof. Sáru 44 974 01 Banská Bystrica
  •  +421(0)2 495 12 952
  •  +421(0)2 495 12 953
  •  info@zah.sk
  •  +421(0)2 495 12 951
  •  POBOČKA (sídlo)
  •  Ž&H, s.r.o., Vajnorská 127/C – areál Istrochem 830 00 Bratislava
  •  POBOČKA (poštová adresa)
  •  Ž&H, s.r.o., Nobelova 34, P.O.Box 48 830 00 Bratislava
Web prezentácia bola zhotovená v roku 2018.

Artwork

Commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore sunt in culpa qui officia deserunt mollit

Client & Copyright

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit

Additional Info

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat