Salaš Goralský dvor

Kategória reštaurácia a ubytovanie

Reštaurácia je zariadená v klasickom goralskom štýle a umožní Vám vychutnať si pravé slovenské špeciality v prijemnom prostredí. Na svoje si prídu všetci návštevníci našej reštaurácie, pretože v našej ponuke nechýbajú okrem gurmánskych špecialít pripravovaných z kvalitných surovín, ani dobré a kvalitné pivo, víno a je tu taktiež široká ponuka alkoholických a nealkoholických nápojov.

Salaš Goralský dvor sa nachádza v podtatranskej obci Veľká Lomnica, ktorú môžeme nepriamo nazvať vstupnou bránou do Vysokých Tatier.V areáli objektu sa nachádza altánok so záhradným grilom, v ktorom si môžete pripraviť chutné grilované jedlá podľa Vašej chuti, taktiež tu nájdete bazén kde sa môžete ochladiť počas teplých letných dní. Areál Salaša Goralský dvor tvorí reštaurácia a tri vilky. Nájdete tu jedinečné spojenie ubytovacích a stravovacích služieb. Je to ideálne miesto pre strávenie rodinnej dovolenky, ale aj dovolenky s priateľmi. V našom areáli sme nezabudli na nikoho.

Artwork

Commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore sunt in culpa qui officia deserunt mollit

Client & Copyright

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit

Additional Info

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat