KTO & KDE sa nachádzame?

Eidentity zabezpečuje komplexné služby spojené s tvorbou internetových stránok , grafického dizajnu, online marketingu a webových stratégií. Pomáhame vášmu podnikaniu rásť začnite tým že nás kontaktujete a môžeme zažať tvoriť vašu novú identitu  vo svete internetu ! Nájdete nás v Poprade na Hraničnej ulici číslo 3975/32 na prvom poschodí v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Monday

09:00 - 17:00

Tuesday

09:00 - 17:00

Wednesday

09:00 - 17:00

Thursday

09:00 - 17:00

Stretnutia sú závisle na individuálnej dohode.

Spoločnosť eidentity s.r.o. sa zaoberá webovými riešeniami od roku 2015 od vtedy som sa podieľal na rôznych projektoch v prostredí online maketingu preto viem ako prilákať návštevníkov na váš web a tým zviditeľniť  vaše podnikanie.

Podstatou online marketingu je  získavanie nových zákazníkov ich udržanie a návštevu webu premeniť na obchod.  Formy online marketingu sú rôzne od SEO cez platenú reklamu až po sociálne siete mojou úlohou je zlúčiť všetky tieto formy a priviesť čo najviac nových zákazníkov. Ponukám vám kvalitné webové riešenia na mieru za výhodne ceny.

Q: Aká je cena web stránky ?

Najčastejšie kladená otázka je práve táto, odpoveď je často rôzne pretože cena web prezentácie závisí od jej členitosti, obsahu a ďalších mnohých faktorov.  Neváhajte ma kontaktovať a vypracujem vám cenovú ponuku web aplikácie alebo ma navštívte a môžeme to osobne konzultovať.

Kontaktujte ma

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte prostredníctvom kontaktného formuláru, odpoviem vám na všetky vaše otázky.